FAQ & CONTACT


Najczęściej pojawiające się pytania..

Czym farbujesz włosy?
Farba to ciemny blond z Garniera, do kupienia w sklepach takich jak np. Rossman, Carrefour czy Biedronka (TUTAJ). Jest to kolor taki sam jak mój naturalny. Staram się nakładać farbę tylko na odrosty, dlatego mam jasne końcówki. Farba rozjaśnia się też po kilku myciach - początkowo kolor jest ciemniejszy. Obecnie mam zrobione SOMBRE autorstwa znajomej. Trudno powiedzieć co mam na głowie, bo robiłam w salonie ;) 

Ile masz wzrostu i ile ważysz?
158cm / 42kg

W jakich lumpeksach kupujesz?
Jeśli tylko mam czas chodzę po każdym który wpada mi w ręce. Wiadomo, mam swoje ulubione ale w każdym można znaleźć coś fajnego! Trzeba szukać, mieć cierpliwość i  chęci a na pewno coś znajdziemy. Nie rozumiem ludzi którzy wejdą, obejrzą co 20 rzecz i przejdą cały lumpeks w 5 minut i powiedzą że nic tu nie ma. Trzeba oglądać wszystko dokładnie ;-)

Jakim sprzętem robisz zdjęcia?
Obecnie jest to Nikon D7000 z obiektywem 50mm 1.4, ewentualnie obiektyw kitowy 18-55mm. Dawniej używałam Canona 1100d + 50mm 1.8. Do przerabiania używam Photoshopa CS5, Lightroom, Photo Instrument i Photoscape. ROBIĘ ZDJĘCIA W RAWACH/NEFACH!

Kto jest odpowiedzialny za design na blogu?
Autorem obecnego wyglądu jest http://www.widmowodoru.pl/


WIĘCEJ PYTAŃ? ZAPRASZAM NA ASK LUB EMAIL