Translate

3/26/2014

New In SPRING '14


Ostatnio pojechałam sobie spontanicznie do Zielonej Góry połazić po lumpeksach, jednak rozczarowana pogodą wpadłam tylko do jednego i zaraz schowałam się z Madzią w Focusie. Po drodze jednak zaszłyśmy jeszcze do chińczyka bo nie zmieściłyśmy się pod jednym parasolem. No i w ten sposób do domu przygarnęłam kilka nowości :)

China Shop

 Kryształowe bransoletki, były jeszcze inne kolory ale te chyba najbardziej mi się podobały. 6zł/szt


 Zwykła bransoletka z czarnych kuleczek. Mam już jedną z pereł, jednak takich nigdy dość! 3zł

Brokacik - prawdopodobnie użyję go na paznokcie jak tylko mi podrosną. 1zł mniejszy i 2zł większy.

 New Yorker

 Obudowa na Iphone'a 15zł


Powoli gromadzę już kolekcję case'ów
Biały - Apple
Brokatowy - H&M 30zł
Z serduszkami - Bershka 30zł

Torba typu Lunch Bag, czaiłam się już długo a ta akurat była przeceniona. 55zł z 70zł.


H&M

Na urocze papcie też czaiłam się całą zimę, jednak cena 60zł znacznie mnie odstraszyła. Dopadłam je na dziale z promocją za 20zł.

Szara kopertówka z frędzlem. Ujęła mnie już dawno, ale czekałam na odpowiedni moment. Znalazł się właśnie teraz, gdy kosztowała 30zł. (z 60zł)


I ostatnia rzecz którą dorwałam - pierścionki które razem tworzą koniczynkę. Są bardzo małe, nosi się je na końcówkach palców, ale kosztowały 5zł i żal było ich nie wziąć.

Tych rzeczy uzbierało się troszkę więcej, część z nich pokazuję na swoim Instagramie, ale czasem jest tego za dużo by wszystko wam pokazać. Na pewno jednak pojawią się w stylizacjach! A Wy dziewczyny upolowałyście już coś na wiosnę? Pochwalcie się :)

14 komentarzy: