Translate

7/03/2019

7 urodziny bloga | LETNIA SUKIENKA W KWIATY

Tak, to ja. I wcale nie zapomniałam o urodzinach bloga, który niewątpliwie był ogromną częścią mojego życia. W tym czasie gdy mnie nie było zrezygnowałam praktycznie całkowicie z życia w internecie... no dobra, grałam w grę więc tak nie do końca, ale na pewno z blogowo-intagramowego świata. Jednak myśl o powrocie towarzyszyła mi co najmniej kilka razy dziennie. Nawet przedłużyłam domenę, bo chciałam mieć do czego wracać. Zwyczajnie trudno było trudno mi się do tego zabrać. Trochę podłamała mnie też myśl, że sama przestałam oglądać inne blogi - z tych które czytałam, na chwilę obecną maksymalnie pięć jest prowadzonych w miarę systematycznie. Chcę spróbować kolejny raz. I mam nadzieję że tym razem nie zawiodę... i was i siebie.

Dla przypomnienia urodzinowe wpisy: pierwsze | drugie trzecie | czwarte | piąte | szóste

Sukienka / Dress Mango

13 komentarzy:

 1. Bardzo lubię, kiedy wrzucasz coś nowego. :) Niestety czasami trzeba odpuścić, a później trudno wrócić. Trzymam kciuki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby ten powrót był z mocnym przytupem ;3 Pięknie wygladasz kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja piękna, zdjęcia mistrzowskie, ale przede wszystkim Ty jesteś genialna! Gratuluję kolejnego roku w blogosferze! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna sesja i sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie kochana! Trzymam kciuki za dalszy rozwój :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna sukienka, piękna Ty!
  Gratuluję 7 lat!

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna sukienka, taka dziewczęca :) Będę tu zaglądać, zaobserwowałam. :) Zapraszam też do siebie :)
  http://zanpale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne zdjęcia! Pamiętam, że Twój blog był jednym z pierwszych, które czytałam, a potem sama założyłam bloga ;).

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak zawsze wyglądasz przepięknie i z klasą. Miło, że się pokazałaś i to w tak pięknej sukience i takiej ciekawej, letniej scenerii.

  OdpowiedzUsuń
 10. so beautiful dress! i like this style!

  Very beautiful, I like it!
  https://luxhairshop.blogspot.com/
  Thank you for sharing, (*╹▽╹*) Love your blog.

  OdpowiedzUsuń
 11. Martynko! :) Ty świętujesz 7 lat swojego bloga. Nie rezygnuj nigdy z tego, bo masz chyba najlepszą stronkę jaką widziałem. :) A ja właśnie zacząłem pisanie swojego bloga. Tematyka inna, ale może znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepiękne zdjęcia <3 Bajkowa sceneria :)
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Spacer polami, łąkami w pięknej sukience. Wyglądasz bosko. Powinnaś mieć na nogach Twoje długie wysokie czarne... kalosze! lub ..oficerki. Wiesz, że zrobiłabyś wrażenie, poza tym, nie ryzykowałabyś pokąsania przez owady, płazy i gady bytujące w wysokich trawach, na polach i łąkach leśnych itp.

  OdpowiedzUsuń